З чим ми працюємо
Анорексия

Сильний страх збільшення маси тіла навіть при низькій вазі. Невдоволення своєю вагою та формами тіла

Докладніше
Нервова булімія

Періодичні епізоди переїдання з подальшою компенсаторною поведінкою.

Докладніше
Компульсивне переїдання

Періодичні епізоди переїдання (споживання великої кількості їжї).

Докладніше
Депресія

Пригніченний настрій більшу частину дня. Неможливість отримання задоволення від будь-яких речей.

Докладніше
Надлишкова вага

Патологічне накопичення жирової маси.

Докладніше
Як ми працюємо

В Центрі «Redefine» працює професіональна команда спеціалістів різних напрямків що є однією із складових для надання ефективної та всебічної допомоги при достатньо складних та тяжких станах та захворюваннях, з якими ми працюємо. Такий комплексний підхід в терапії дозволить забезпечити повне та успішне психологічне та фізіологічне відновлення.

Курс стаціонар

Розроблений спеціалістами центру для надання повного комплексу послуг при розладах харчової поведінки.

Докладніше

Курс відновлення

Розроблений спеціалістами центру для підтримки від сривів та тривожного стану.

Докладніше

Курс амбулаторний

Наша команда готова надавати допомогу дистанційно.

Докладніше

Программа центру «Redefine» складається з цілого комплексу заходів необхідних для досягнення результату терапії:

Психотерапія

Індивідуальна (когнітивно-поведінкова терапія, гештальт-терапія, транзактний аналіз), групова (когнітивно-поведінкова терапія, гештальт-терапія DBT- терапія, арт-терапія, тілесно-орієнтовна терапія) і тд.

Дієтологія

Розробка і складання індивідуального меню, постійний моніторинг і корекція харчування організація харчування

Фітнес

Заняття з фітнес-тренером покращує серцево-судинну діяльність, тренують витривалість, розвивають фізичну силу і покращує настрій.

Йога

Цей вид сучасного фітнесу ефективний при боротьбі зі стресами.

Масаж

Масажний сеанс - не тільки корисний і приємний процес. Користь, яку він приносить, багатогранна

Басейн і сауна

Можливість відвідування басейну і сауни.

Про наш центр
Запис на консультацію
Наші спеціалісти

Єрмоленко В'ячеслав

Директор центру терапії розладів харчової поведінки Redefine, психолог, член Асоціації лікарів і психологів «Розлади харчової поведінки: терапія і превенція». Досвід роботи 15 років. Напрямки роботи: когнітивно-поведінкова терапія (CBT), діалектико-поведінкова терапія (BDT), терапія прийняття і відповідальності (ACT), схема-терапія. Спеціалізація: розлади харчової поведінки (нервова анорексія, нервова булімія, компульсивний переїдання та ін.), порушення сприйняття образу тіла, депресія, тривожні стани, обсесивно-компульсивний розлад, залежність і співзалежність

Надія Чалова

Психолог, психотерапевтична підготовка в методах: транзактний аналіз, діалектико-поведінкова терапія (DBT). Член Асоціації лікарів і психологів: «РПП: терапія і превенція». Спеціалізація в роботі - розлади харчової поведінки, складності з прийняттям образу тіла, депресія, тривожні розлади. Ведуча тренінгу навичок DBT.

Ксенія Грицай

Психолог, гештальт — терапевт, фахівець в галузі РХП, Член Асоціації лікарів та психологів «РХП терапія та превенція» Спеціалізація : розлади харчової поведінки в гештальт підході, інтуєтивне харчування, підліткова психологія, сімейна психотерапія.

Алена Соломатіна

Лікар дієтолог, спеціаліст з питань розладів харчової поведінки.

Івана Самойленко

Психолог, арт-терапевт , консультант з питань формування здорової харчової поведінки. Авторка книги «Війна з їжею» Атр- терапія - це спосіб навчитися довіряти тілу від якого ми віддаляємося. Малюнок на терапії — це не про естетику тому що хвилювання не бувають «красивими — це про знайомство та контакт з собою

Андрій Шевченко

Психолог, гештальт терапевт член Асоціаціі «РХП терапія та превенція» Спеціалізація: розлади харчової поведінки, робота із дітьми та підлітками, сімейна психотерапія.

Мізгір Іванна

Лікар психолог, гештальт терапевт, фахівець у сфері розладів харчової поведінки.

Євгеній Білоус

Спеціаліст з фізичного відновлення

Дипломи та сертифікати

Редефайн центр реабілітації розладів харчової поведінки

Завдяки професіоналізму та багаторічному досвіду Фахівці нашого центру розробили програму, яка адаптована під кожного клієнта, який має проблеми з розладами харчової поведінки. Комплексний підхід який застосовують фахівці центру забезпечать ефективне відновлення і одужання кожного хто звернеться з даною проблемою. Наша мета- відновити організм та надати всі ключі для здорового способу життя!

Переваги центру Redefine
  • Консультації фахівців вузького профілю
  • Комфортабельні умови проживання
  • Екологічно чисте повітря
  • Екологічно чисте повітря
  • Організація дозвілля
  • Мовне онлайн-навчання
  • Виїзні пікніки
  • Майстер класи
  • Зони релаксу
  • Трансфер
Контакти
Будемо раді Вас бачити
в Redefine!

Київська область, Обухівський район,
с.Підгірці, вул.Піщана 24

redefine.ua@gmail.com

Відгуки кліентів
Игорь 15.11.2021

Добрый день! Вчера состоялась выписка нашей Ирочки, хотим выразить благодарность всему коллективу центра Редефайн и каждому работнику в отдельности! Огромное спасибо за ВАШУ РАБОТУ! За это время бы..

Настя 05.10.2021

Сейчас переполнена эмоциями, и не могу внятно написать пост благодарности ,но ,доедем и напишу ! Огромное спасибо!!! За слезы радости , поддержку и терпение, знания и атмосферу в Центре. Желаю каждому..

Инна 02.09.2021

Здравствуйте дорогие сотрудники центра Редэфайн! Несколько дней назад мы забрали домой нашу дочь Арину,после 4 х месяцев реабилитации. В начале марта от нас отказались все,кто пытался помочь амбулатор..

Сергей 29.08.2021

Всем добрый вечер! Три месяца наблюдал за кропотливой работой центра и мои ожидания и надежды полностью сбылись.Сегодня получил из надёжных рук Вячеслава Валериевича мою конфетку) Проделана колоссал..

Оксана 17.08.2021

Всем добрый день! Вчера была выписана моя доченька Виолетка! Хочу от всей души выразить свою благодарность всем сотрудника Redefine!!!! Вы помогли осознать Виолетте то, что она выбрала неправильный..

Лика 11.08.2021

Добрый вечер! Мы благодарим коллектив Redefine за колоссальный труд, за поддержку, внимание и заботу! Вы дали нашему ребёнку и нам понимание проблемы, инструменты для дальнейшей работы и уверенность в..