Політика конфіденційності

Центр терапії розладів харчової поведінки Redefine приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх клієнтів. Користувачі онлайн-ресурсів (сайту та офіційних сторінок у соцмережах) Центур терапії розладів харчової поведінки Redefine можуть переглядати сторінки не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг Центру Redefine нам потрібні Ваші контактні дані для того, щоб ми могли зв'язатися з Вами, підтвердити запис або надати доступ до онлайн-платформ з проведення консультацій чи терапій зі спеціалістами Центру Redefine. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

1. Загальні положення

1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при заповненні онлайн-форми. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання Центром Redefine доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту Центру Redefine https://redefine.com.ua/ означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту Центру Redefine https://redefine.com.ua/.

1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту та офіційних сторінок у соцмережах Центру Redefine. Центр Redefine не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті Центру Redefine https://redefine.com.ua/.

1.6 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину.

1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Центр Redefine не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом.

2. Персональні дані

2.1 Центр Redefine збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти. Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Центр Redefine не збирає IP-адреси користувачів.

3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Центр Redefine збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг Центру.

3.2 Центр Redefine збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність послуги, підтвердження замовлення, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем послуг Центру Redefine. Зокрема Користувач погоджується з тим, що Центр Redefine має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача.

4.3 При втраті або розголошення персональних даних Центр Redefine інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Центр Redefine приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, зв’язавшись з адміністраторами Центру Redefine.

6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Центр Redefine захищає персональні дані своїх користувачів.

7. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції

7.1 Всі пропозиції або питання поп приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів Центру Redefine за електронною адресою redefine.ua@gmail.com.